3 автомобила са се ударили на пътя между Слънчев бряг

...
3 автомобила са се ударили на пътя между Слънчев бряг
Коментари Харесай

Тежка катастрофа между Слънчев бряг и Ахелой, пострадало е дете

3 автомобила са се блъснали на пътя сред Слънчев бряг и Ахелой. Движението в сектора е пренасочено по обходен маршрут. Причината за злополуката е неспазване на отдалеченост и несъобразена скорост в натоварения сектор. Подробностите за случая оповестява представителят на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Бургас Цветелина Рандева:

" По първични данни е потърпевшо дете. По данни на очевидците, същото е имало окървавяване в региона на главата, само че е било съответно и в схващане, като най-вероятно ще бъде оставено за наблюдаване и лекуване в бургаската болница. Самите коли досега, в който бъдат изтеглени от пътната права, към момента ще провокират запушване ".

Полицейски патрули координират придвижването в сектора. Трафикът се отклонява през село Каменар. Шофьорите, които ще пътуват от Бургас към Слънчев бряг или назад, могат да употребяват обходния маршрут Тънково - Каблешково - Бургас.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР