25-годишна жена се е хвърлила от осмия етаж на блок

...
25-годишна жена се е хвърлила от осмия етаж на блок
Коментари Харесай

Млада жена скочи от осмия етаж на блок в Пловдив

25-годишна жена се е хвърлила от осмия етаж на блок в " Кършияка ", покрай гара " Филипово ", заяви Plovdiv24.bg. Няма данни за принуждение, евентуално се касае за самоубийство.

Въпреки намесата на лекарите, по-късно дамата е умряла. Инцидентът е станал на улица " Найден Попстоянов " №3. Сигналът е подаден на телефон 112 тази заран към 9,00 часа.

По неофициална информация младата жена е била на посетители на баба си. И сега се прави оглед на мястото на случая.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР