25-годишен студент от MBA се самоуби, след като скочи от

...
25-годишен студент от MBA се самоуби, след като скочи от
Коментари Харесай

Ужас в Greater Noida: 25-годишен студент от MBA се самоуби, след като скочи от 13-ия етаж

25-годишен студент от MBA се самоуби, откакто скочи от 13-ия етаж на жилищна постройка в Greater Noida West във вторник, заяви полицията, както беше обявено от NDTV. Жената е разпозната като Шивика Такрал, щерка на Винай Такрал, който е живял със фамилията си в кулата Шарон на обществото Гаур Саундарям.

Инцидентът е станал в обществото Гаур Саундарям в региона на полицейския сектор в Бисрак, предизвиквайки суматоха измежду жителите на жилищния комплекс.

Прочетете също | Instagram да уведомява родителите, в случай че младежите неведнъж търсят самоубийство или самонараняване

Докато приказва с NDTV, чиновник на Гаутам Буда Нагар сподели, че са получили информация за жена, която скача от висока постройка на 10 март 2026 година, след което полицейски екип се втурна към мястото.

Ето какво споделиха членове на фамилията

Според членове на фамилията, предната вечер случаят изглеждаше естествен. В понеделник вечерта фамилията вечеряло дружно и по-къ...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР