23-тото издание на Автомобилен салон София 2017 бе официално открито

...
23-тото издание на Автомобилен салон София 2017 бе официално открито
Коментари Харесай

Министър Московски откри Автомобилен салон София 2017

23-тото издание на Автомобилен салон София 2017 бе публично намерено от министъра на превоза, осведомителните технологии и известията Ивайло Московски. Сред формалните посетители на най-иновативния салон в 25-годишната история на българските автомобилни изложби бяха още депутати, президентът Плевнелиев (2012 -2017) и представители на бизнеса.
„ Благодарение на Асоциацията на автомобилните производители и техните оторизирани представители в България, това ревю в София е сложено на интернационалната карта на този вид събития. Вярвам, че новите технологии, които подсигуряват сигурност, отбрана на околната среда и по-доброто ръководство на превоза са показани тук и аз съм горделив да открия това юбилейно издание “, сподели в приветствието си министър Московски.

Престижното събитие се провежда от Асоциацията на автомобилните производители и техните оторизирани представители в България (ААП) и е част от формалния календар на Международната организация на производителите на коли (OICA).

„ В годините ревюто мина през доста и разнообразни стадии. В днешно време автомобилът се трансформира бързо. В бъдещите 5 години автомобилната промишленост и колите като цяло ще се трансформират по-бързо, в сравнение с през предишните 30. Изложението и новостите по щандовете на изложителите са явен знак за това. Автомобилният салон е отлично място, където всеки може да съпостави марките, продуктите и компаниите, които ръководят тази действия в България, “ показа по време на откриването Александър Миланов, ръководител на ААП.

Фирмите изложители тази година надвишават 65, като с изключение на вносители на коли в „ Интер Експо Център “ участват производители и търговци на гаражно съоръжение, аварийни елементи, гуми, масла, аксесоари, охранителни системи, аудио системи, а също по този начин лизингови компании, банки, застрахователи и други

Юбилейното издание на Автомобилен салон 2017 посреща българската аудитория с хитови технологии и топ модели на международни марки леки коли. Забележителното в тазгодишното издание е голямата разгъната повърхност от над 14 000 кв.м и над 70 министър председатели и автомобилни новости.

13 октомври – първият ден на ревюто бе разгласен по стратегия единствено за медии, а в 6-те зали на изложбения център се организираха 19 конференции. Пресцентърът на събитието акредитира над 250 публицисти, обвързани с отразяване на автосалона.

От на следващия ден 14-ти до 22-ри октомври Интер Експо Център отваря порти за гости, като работното време ще бъде от 10:00 до 20:00 ч, а цените на билетите са 8,00 лева закупени онлайн и 10,00 лева на касите на ревюто.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР