22-годишен мъж от ромската махала в Търговище е издирен и

...
22-годишен мъж от ромската махала в Търговище е издирен и
Коментари Харесай

Циганин лиснал горещо кафе в лицето на служител на бензиностанция

22-годишен мъж от ромската махала в Търговище е издирен и арестуван, откакто лиснал горещо кафе в лицето на чиновник на бензиностанция, поради направена забележка за прибрани на два пъти десетки пакетчета захар.

Хулиганството, при което е породена телесна щета на 32-годишния чиновник, е станало към 22,30 часа в четвъртък на бензиностанция до ромския квартал. Преди това 22-годишният Р.М. ходил да купи три кафета от обекта дружно със собствен другар. На потегляне хванал панерчето с пакетчета захар и прибрал наличието му. Дежурният не посмял да им направи забележка. Заредил още веднъж със захар.

След малко единият от клиентите се върнал още веднъж и отново изискал кафе. Видял, че панерчето отново е цялостно и отново почнал да тъпче пакетчета в джобовете си. Този път служителят не издържал и му направил забележка, че към този момент и взел огромно количество подсладител и би трябвало да престане. В отговор клиентът лиснал кафето в лицето на 32-годишния чиновник и си тръгнал.

Била извикана незабавна помощ, а потърпевшият откаран за обзор. Имал зачервявания по лицето от горещата течност. Насочен е към очен доктор.

По записите от камерите полицията е издирила и младежа, който е направил хулиганството и предизвикал телесна щета. Задържан е за едно денонощие и е формирано досъдебно произвеждане.

Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР