2:2 завършиха в Силистра местния Доростол и втория отбор на

...

Доростол и Спартак II не излъчиха победител

2:2 приключиха в Силистра локалния Доростол и втория тим на Спартак (Варна). Двубоят е от 22-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините започнаха по-добре и преобладаваха през първото полувреме. Таранът им Сонер Хюсеин беше изведен самичък против Иван Атанасов който обаче се намеси съвършено на два пъти. Справи се и с двата удара на Симеон Симеонов.
 Доростол излиза за втора поредна победа Доростол излиза за втора поредна победа
Варненци изравниха играта след почивката. Дори откриха резултата. Това се случи в 59-ата минута, когато капитана Янаки Смирнов осъществя от дузпа. Скоро обаче другия капитан Георги Димитров изведе Севдалин Стайков и той изравни в 66-ата минута. Малко по-късно съотборника му Владимир Перчемлиев спря с нарушаване откъсващия се Александър Янчев и получи червен картон.
 Димитър Трендафилов: Доростол има положителни футболисти и уравновесен състав Димитър Трендафилов: Доростол има положителни футболисти и уравновесен състав
Критични бяха последните минути. Първо в 87-ата Смирнов шутира, топката рикошира у Иван Великов и спря в мрежата. Секунди преди края след осъществяване на фаул настана блъсканица и Великов от воле изравни.