След смъртта на Ивана: Изведоха от реанимация 17-годишния младеж
17-годишният юноша от Благоевград, който постъпи по неотложност на 24 май 2026 година, към този момент е изведен от реанимация, оповестиха от " Пирогов ".
Той е настанен в неврохирургията на болничното заведение.
Момчето е в устойчиво положение, контактно е.
Припомняме, че малко след среднощ на 24 май 16-годишно момиче беше намерено мъртво пред жилищен блок в квартал " Струмско " в Благоевград. В задната част на постройката по-късно беше открито и потърпевшото момче, което е с тежки контузии.
20-годишният Александър Георгиев бе арестуван в несъответстващо положение, а три дни по-късно бе освободен заради липса на доказателства за съпричастност към гибелта на момичето.
Той е настанен в неврохирургията на болничното заведение.
Момчето е в устойчиво положение, контактно е.
Припомняме, че малко след среднощ на 24 май 16-годишно момиче беше намерено мъртво пред жилищен блок в квартал " Струмско " в Благоевград. В задната част на постройката по-късно беше открито и потърпевшото момче, което е с тежки контузии.
20-годишният Александър Георгиев бе арестуван в несъответстващо положение, а три дни по-късно бе освободен заради липса на доказателства за съпричастност към гибелта на момичето.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




