Нова версия за трагедията със 17 г. младеж в дискотека в Свищов
17-годишен юноша е умрял събота през нощта в дискотека в центъра на Свищов.Е
Тялото на момчето е откарано за аутопсия в регионалната болница във Велико Търново.
Момчето, възпитаник в Русе, е било на посетители на баба си и дядо си в Новград. С другари във съдбовната нощ е бил в нощния клуб.
Колабирало е към 4.00 часа сутринта на 14 декември в пиано бар в крайдунавския град.
Според " Актуално Свищов ", момчето, с букви П.В., е ученик десети клас в СПГ „ Алеко Константинов “.
Разследващите работят по две версии за случая – настъпило затруднение поради здравословен проблем или приложимост на вещества, довели до неочакваната гибел.
Според очевидци, поискали анонимност, 16-годишното момче от Свищов е прекалило с енергийни питиета и сърцето му не е издържало.
Установено е, че няма данни за физическо прикосновение сред потърпевшия и други лица. Взети са проби и са назначени хистологично и токсико-химични проучвания, след приемане на резултатите от които ще се обясни с решителност повода за гибелта.
Действията по следствието не престават под управлението на Окръжна прокуратура – Велико Търново.
Източник: skandal.bg
КОМЕНТАРИ




