Вижте нарядите за Югоизточната Трета лита
15. кръг – 17.11.2018 година (събота) – 14:30 часа
17.11.2018 година (събота) – 14:30 часа
ПФК " Нефтохимик 1962 “ (Бургас) – ФК " Миньор “ (Раднево)
Горско стопанство: Радослав Гидженов – Пловдив
Апелативен съд: Васил Петров
Апелативен съд: Лилия Думбалакова
4-ти арбитър: Павлин Тютюнджиян – Бургас
Делегат: Петко Гайдаров
ФК " Свиленград 1921 “ (Свиленград) – ФК " Садово “ (Садово)
Горско стопанство: Николай Вачев – Бургас
Апелативен съд: Хр. Попов
Апелативен съд: Кр. Йорданов
4-ти арбитър: Христо Василев – Хасково
Делегат: Бор. Ганев
ФК " Черноморец 1919 “ (Бургас) – ФК " Розова Долина “ (Казанлък)
Горско стопанство: Тодор Тодоров – Пловдив
Апелативен съд: Янко Чакъров
Апелативен съд: Иван Чобанов
4-ти арбитър: Ал. Аргиров – Бургас
Делегат: Янко Радев
ФК " Сокол “ (Марково) – ФК " Асеновец 2005 “ (Асеновград)
Горско стопанство: Величко Милчев – Чирпан
Апелативен съд: Милен Митев
Апелативен съд: Ангел Шамбуров
4-ти арбитър: Камена Георгиева – Пловдив
Делегат: Димитър Гошев
ФК " Атлетик “ (Куклен) – ФК " Загорец “ (Нова Загора)
Горско стопанство: Иван Петров – Ямбол
Апелативен съд: Ст. Зафиров
Апелативен съд: Альоша Карамфилов
4-ти арбитър: Николай Запрянов – Пловдив
Делегат: Г. Христев
ОФК " Карнобат “ (Карнобат) – ФК " Хасково 1957 “ (Хасково)
Горско стопанство: Георги Иванов – Пловдив
Апелативен съд: Ст. Трифонов
Апелативен съд: Хр. Стоянов
4-ти арбитър: Ст. Димитров – Бургас
Делегат: Милан Каратанчев
ФК " Димитровград 1947 “ (Димитровград) – ПФК " Марица 1921 “ (Пловдив)
Горско стопанство: Светослав Лазаров – Бургас
Апелативен съд: Мирослав Желев
Апелативен съд: Георги Джевелеков
4-ти арбитър: Иван Николов – Хасково
Делегат: Р. Величков
ФК " Созопол “ (Созопол) – ОФК " Гигант “ (Съединение) – от 15:30 часа
Горско стопанство: Адриян Сюрджиев – Смолян
Апелативен съд: Румен Иванов
Апелативен съд: Божидар Шуманов
4-ти арбитър: Христо Панайотов – Бургас
Делегат: Сашо Пайталов
18.11.2018 година (неделя) – 14:30 часа
ОФК " Левски “ (Карлово) – ФК " Борислав 2009 “ (Първомай)
Горско стопанство: Тодор Малинов – Пловдив
Апелативен съд: Лазар Лазаров
Апелативен съд: Атанас Пилатов
4-ти арбитър: Йордан Петров – Пловдив
Делегат: Милко Якимов
17.11.2018 година (събота) – 14:30 часа
ПФК " Нефтохимик 1962 “ (Бургас) – ФК " Миньор “ (Раднево)
Горско стопанство: Радослав Гидженов – Пловдив
Апелативен съд: Васил Петров
Апелативен съд: Лилия Думбалакова
4-ти арбитър: Павлин Тютюнджиян – Бургас
Делегат: Петко Гайдаров
ФК " Свиленград 1921 “ (Свиленград) – ФК " Садово “ (Садово)
Горско стопанство: Николай Вачев – Бургас
Апелативен съд: Хр. Попов
Апелативен съд: Кр. Йорданов
4-ти арбитър: Христо Василев – Хасково
Делегат: Бор. Ганев
ФК " Черноморец 1919 “ (Бургас) – ФК " Розова Долина “ (Казанлък)
Горско стопанство: Тодор Тодоров – Пловдив
Апелативен съд: Янко Чакъров
Апелативен съд: Иван Чобанов
4-ти арбитър: Ал. Аргиров – Бургас
Делегат: Янко Радев
ФК " Сокол “ (Марково) – ФК " Асеновец 2005 “ (Асеновград)
Горско стопанство: Величко Милчев – Чирпан
Апелативен съд: Милен Митев
Апелативен съд: Ангел Шамбуров
4-ти арбитър: Камена Георгиева – Пловдив
Делегат: Димитър Гошев
ФК " Атлетик “ (Куклен) – ФК " Загорец “ (Нова Загора)
Горско стопанство: Иван Петров – Ямбол
Апелативен съд: Ст. Зафиров
Апелативен съд: Альоша Карамфилов
4-ти арбитър: Николай Запрянов – Пловдив
Делегат: Г. Христев
ОФК " Карнобат “ (Карнобат) – ФК " Хасково 1957 “ (Хасково)
Горско стопанство: Георги Иванов – Пловдив
Апелативен съд: Ст. Трифонов
Апелативен съд: Хр. Стоянов
4-ти арбитър: Ст. Димитров – Бургас
Делегат: Милан Каратанчев
ФК " Димитровград 1947 “ (Димитровград) – ПФК " Марица 1921 “ (Пловдив)
Горско стопанство: Светослав Лазаров – Бургас
Апелативен съд: Мирослав Желев
Апелативен съд: Георги Джевелеков
4-ти арбитър: Иван Николов – Хасково
Делегат: Р. Величков
ФК " Созопол “ (Созопол) – ОФК " Гигант “ (Съединение) – от 15:30 часа
Горско стопанство: Адриян Сюрджиев – Смолян
Апелативен съд: Румен Иванов
Апелативен съд: Божидар Шуманов
4-ти арбитър: Христо Панайотов – Бургас
Делегат: Сашо Пайталов
18.11.2018 година (неделя) – 14:30 часа
ОФК " Левски “ (Карлово) – ФК " Борислав 2009 “ (Първомай)
Горско стопанство: Тодор Малинов – Пловдив
Апелативен съд: Лазар Лазаров
Апелативен съд: Атанас Пилатов
4-ти арбитър: Йордан Петров – Пловдив
Делегат: Милко Якимов
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ