Ген. Мутафчийски към мединските сестри: Благодаря ви за професионализма, търпението и грижата!
12 май е ден на самопризнание към хората, без които медицината не би имала лице, грижа и човещина. По този мотив началникът на ВМА генерал-майор проф. доктор Венцислав Мутафчийски излезе с приветствен адрес:
Скъпи медицински сестри,
Вашият труд е знак на всекидневна отдаденост, мощ и морална опора за пациентите, за лекарите и за цялата здравна система. Често точно вашата грижа, внимание и човешко отношение дават вяра и успокоение в най-трудните моменти.
Във време на дефицит на фрагменти и все по-големи тествания пред опазването на здравето, ВМА продължава да отстоява своето равнище точно с помощта на вас – на опита, дисциплината и приемствеността сред поколенията.
Защото най-ценният урок не се учи от учебник, а се предава от човек на човек – от одобрените експерти към младите, които през днешния ден избират този сложен, само че заслужен път.
Благодаря ви за професионализма, търпението и грижата. За спокойствието, което давате на всички към вас.
Бъдете здрави, уверени и горди с призванието си.
Скъпи медицински сестри,
Вашият труд е знак на всекидневна отдаденост, мощ и морална опора за пациентите, за лекарите и за цялата здравна система. Често точно вашата грижа, внимание и човешко отношение дават вяра и успокоение в най-трудните моменти.
Във време на дефицит на фрагменти и все по-големи тествания пред опазването на здравето, ВМА продължава да отстоява своето равнище точно с помощта на вас – на опита, дисциплината и приемствеността сред поколенията.
Защото най-ценният урок не се учи от учебник, а се предава от човек на човек – от одобрените експерти към младите, които през днешния ден избират този сложен, само че заслужен път.
Благодаря ви за професионализма, търпението и грижата. За спокойствието, което давате на всички към вас.
Бъдете здрави, уверени и горди с призванието си.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




