12-годишно момиче е паднало в шахта в района на комплекс

...
12-годишно момиче е паднало в шахта в района на комплекс
Коментари Харесай

12-годишно момиче падна в шахта в София

12-годишно момиче е паднало в шахта в региона на комплекс " Червено знаме " в София. Това потвърдиха от Министерство на вътрешните работи за ФОКУС

Сигналът за случая е подаден към 17:00 часа, след което на място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ

Детето е превозено за обзор в УМБАЛСМ " Н. И. Пирогов ". То е контактно и съответно, оповестиха от лечебното заведение за ФОКУС .

Към момента се обясняват аргументите и събитията към случая.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР