11-годишно момченце се е самоубило в Оряхово, съобщиха от пресцентъра

...
11-годишно момченце се е самоубило в Оряхово, съобщиха от пресцентъра
Коментари Харесай

Трагедия в Оряхово! 11-годишно дете се е самоубило

11-годишно момченце се е самоубило в Оряхово, оповестиха от пресцентъра на.

Сигнал за нещастието е получен в 20:00 часа нощес в РУ-Оряхово. Местен гражданин е декларирал, че в двора на парцела си е намерил сина си , който се е бил самоубил.

При огледа не са открити данни за принуждение . Образувано е досъдебно произвеждане по чл.127, ал.1 от Наказателен кодекс.

Присъединете се към нашия 

Константин Бачийски повежда листата на Антикорупциония блок в Бургас

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР