Трагедия в Оряхово! 11-годишно дете се е самоубило
11-годишно момченце се е самоубило в Оряхово, оповестиха от пресцентъра на.
Сигнал за нещастието е получен в 20:00 часа нощес в РУ-Оряхово. Местен гражданин е декларирал, че в двора на парцела си е намерил сина си , който се е бил самоубил.
При огледа не са открити данни за принуждение . Образувано е досъдебно произвеждане по чл.127, ал.1 от Наказателен кодекс.
Присъединете се към нашия
Константин Бачийски повежда листата на Антикорупциония блок в Бургас
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




