10 нови български плодове и зеленчуци от 12 различни родни

...
10 нови български плодове и зеленчуци от 12 различни родни
Коментари Харесай

Kaufland България добавя плодове и зеленчуци към собствената си марка „Брей!“

10 нови български плодове и зеленчуци от 12 разнообразни родни производители стават част от личната линия артикули на Kaufland - „ Брей! ". Всеки един от продуктите дава отговор на високите стандарти за качество на водача в модерната търговия. В богатото портфолио на „ Брей! " към този момент ще могат да се намерят български: свеж и жълт лук, маруля, моркови, магданоз, копър, спанак, алена ябълка, печурки и чесън.

С увеличението на броя на продуктите от личната си марка, Kaufland не просто дава на клиентите си тествано качество и прохлада, само че и потвърждава своята поддръжка за родните производители през целия развой по развъждане на продуктите. 12 са българските производители, които се причисляват към възходящото семейство на „ Брей! ". Всички плодове и зеленчуци, които доближават до хипермаркетите на веригата, са отгледани с доста грижа и подлежат на 3-степенен надзор - от засаждането до рафта. В допълнение, качеството на всеки един от тях е прецизно следено и обезпечено от интернационалния документ за положително индустриални практики GLOBAL G.A.P.

„ В Kaufland чудесно познаваме усетите и желанията на българския консуматор, който търси и избира родната продукция. Зад решението ни да прибавим за първи път артикули от категорията „ Плодове и зеленчуци " стои гаранция за качеството, което предоставяме на клиентите си. Плановете ни за разширение на личната ни марка „ Брей! " не престават, като част от нея към този момент са над 100 продукта. ", разяснява комерсиалният шеф и член на Управителния съвет на Kaufland България Ялчин Джем.

Ангел Димитров от село Ягодово е измежду българските производители, чиито вкусни и качествени артикули са част от богатия подбор плодове и зеленчуци на Kaufland. Заедно с цялото си семейство, което работи в фамилния бизнес, Ангел ще предлага българска къдрава маруля „ Брей! " в хипермаркетите на веригата.

Благодарение на партньорството с Kaufland, той осъществя съвсем цялата си продукция и може да възнамерява насажденията си, както и да влага в нова техника. Това от своя страна дава непосредствено отражение върху високото качество на предлаганата от фамилията продукция.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР