10 криминално проявени и един обявен за общодържавно издирване са

...
10 криминално проявени и един обявен за общодържавно издирване са
Коментари Харесай

Криминални типове и пияни на протеста в Пловдив СНИМКИ

10 престъпно проявени и един разгласен за общодържавно търсене са били открити от полицията на митинга нощес в Пловдив, научи БЛИЦ от свои източници.

Това са хора, които са известни на ченгетата за обири, безчинство, насила, опиати, обир, лишаване на автомобил, причиняване на обилни вреди и други


Освен това са установени и 6-ма, които са използвали алкохол. Техните проби варират от 0,97 промила алкохол до 2,38 промила. Рано тази заран в 4.00 часа полицията е вдигнала блокадата. Не е имало експанзия, нито опълчване. Няма задържани.


30 индивида и няколко опънати палатки са били блокирали придвижването на моста над река Марица до Панаира в Пловдив. БЛИЦ напомня, че нощес протестиращи пробиха полицейския кордон, и макар че нямаха позволение, шестваха по улиците на града.

Кристина ИВАНОВА БЛИЦ

Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР