1:1 завършиха във Велико Търново втория отбор на Етър и

...

Дубълът на Етър и Павликени врътнаха хикс

1:1 приключиха във Велико Търново втория тим на Етър и едноименния отбор на Павликени в среща от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините предвкусваха триумфа, когато гостите изравниха в последните секунди. Павликени беше по-добър през първото полувреме. Футболистите му сътвориха три благоприятни условия за гол, само че Стефан Гинчев, Георги Христов и Йордан Йорданов не съумяха да ги осъществят. Вместо това, на почивката се оказаха догонващи в резултата. Домакините действаха по-затворено, разчитайки на контраатаки. При една от тях Даниел-Виктор Кънчев беше изведен против Венцислав Димитров и го преодоля за 1:0. През второто полувреме играта беше равностойна. Малките „ боляри “ имаха два значими момента. В 65-ата минута Исмаил Ибрямов уцели гредата. В 72-ата пък Ерик Костов се устреми против вратаря и падна. „ Виолетовите “ стачкуваха за дузпа, вследствие на удар в гърба, само че рефера не я свири. Секунди преди края топката беше центрирана пред търновската врата, настана блъсканица и Георги Христов я насочи в мрежата – 1:1.
 Мобилизация на макс в дубъла на Етър за мача с Павликени Мобилизация на макс в дубъла на Етър за мача с Павликени