1:1 приключиха Рилци и Лудогорец III (Разград) в Добрич. Двубоят

...

Рилци и Лудогорец III завършиха наравно

1:1 завършиха Рилци и Лудогорец III (Разград) в Добрич. Двубоят е от 26-ия кръг на Североизточната Трета лига. Лидерът при голмайсторите в шампионата Петър Кирев стреля рисково, само че добричкия вратар избави, 180 секунди след първия съдийски сигнал. Отговорът пристигна в 11-ата минута, когато Гюрсел Осман откри резултата за домакините с шут от воле. В 23-ата минута Николай Николов стреля над гредата на добричката врата.

В средата на втората част капитана на гостите Димитър Иванов насочи удар, само че вратаря избави. Емил Кьосов подаде и Николай Николов изравни в 70-ата минута. После футболистите на Рилци натиснаха, само че без резултат.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.