1:1 приключи местното дерби в Дряново между Локомотив и Боруна

...

Без победител на дербито в Дряново

1:1 завърши локалното дерби в Дряново сред Локомотив и Боруна (Царева ливада). Срещата e от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Многото почитатели на трибуните видяха здрав мач със заряд. Вихрено начало за домакините и Мартин Ботев тресна напречната греда, вместо празната врата в 5-ата минута. После Константин Йорданов не улучи задачата от 10 метра. В 28-ата минута Йоан Петков центрира от фаул и Иван Иванов откри резултата за Боруна. Само след 4 минути обаче Тихомир Трифонов изравни.

В 37-ата минута дряновци за повторно уцелиха гредата. След почивката последваха още три пропуща на локомотивци. Отлична опция пропиля Георги Атанасов в 85-ата минута, когато излезе самичък против вратаря, само че насочи топката в ръката му. Последният късмет беше в даденото от рефера продължение, когато вратаря на Боруна избави подъл удар от фаул на Николай Банов.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.