0:0 завършиха в Козлодуй местният Първа атомна и в мач

...

Янтра изпусна Първа атомна в Козлодуй

0:0 приключиха в Козлодуй локалният Първа атомна и в мач от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите би трябвало да съжаляват, че изпуснаха да бият. Те бяха по-добрият тим, сътвориха дузина голови положения, само че не осъществя нито един път. този индикатор над всички беше Тони Маречков, който се размина с гола 3 пъти през първото полувреме и още 2 пъти след почивката. Най-чистата опция се откри обаче пред Николай Иванов, само че той я пропиля на 4-5 метра пред голлинията на козлодуйци. Домакините залагаха на центриранията, само че те не им донесоха нищо. Не се възползваха и от отсъдения двоен удар пред вратата на противника преди почивката.

Стартови сформира:

Първа атомна – 1. Ивайло Върганов, 14. Еманоил Каменов, 16. Десислав Атанасов, 22. Михаил Милчев, 18. Александър Александров, 3. Веселин Кърлиев, 4. Людмил Николов, 19. (капитан), 10. Михаил Бешев, 7. Радослав Батов, 20. Пламен Венелинов.

Треньор –

Янтра – 1. Радослав Рашков (капитан), 6. Красен Славчев, 17. Красен Каравелов, 11. Бранислав Ботев, 23. Емилиян Ангелов, 99. Александър Божуранов, 19. Николай Иванов, 5. Янислав Илиев, 88. Тони Маречков, 7. Любомир Генчев, 10. Ростислав Данчев.

Треньор – Петър Кръстев

Северозападна Трета лига 20 кръг, неделя 7 март  Първа атомна (Козлодуй) 0:0краен резулат  Янтра (Полски Тръмбеш)