Локомотив Пловдив победи с класическия резултат 3:0 Витоша Бистрица в

...

"Локо" Пловдив нанесе класически удар на 10 от "Витоша"

" Локомотив " Пловдив победи с класическия резултат 3:0 " Витоша " Бистрица в среща от последния кръг на постоянния футболен сезон на Първа професионална лига.

С трите точки след третата си поредна победа в шампионата, гостите от Пловдив са 8-ми в класирането. " Витоша " пък остава на 11-то място.

Головете за " смърфовете " паднаха през второто полувреме, макар че от 32-ата минута домакините играеха с човек по-малко. Михаил Милчев получи пряк червен картон поради нарушаване против Един Бахтич, който излизаше самичък против вратаря.

6 минути по-късно Четин Садула и Буна се сдърпаха, поради което получиха жълти картони.

Снимка: Lap.bg

Първото попадение пристигна в 66-ата минута. Той бе дело на Един Бахтич от " Локомотив " след шут от 6-7 метра.

В 83-ата минута резултатът стана 2:0. Димитър Илиев бе по-бърз от бранител на домакините и бутна топката в празната врата.

Словенецът Ален Ожболт, който асистира за предното попадение, вкара в продължението на постоянното време с цел да оформи класическия резултат 3:0.
Източник: btvnovinite.bg