Звездата на българската художествена гимнастика Невяна Владинова спечели първия си

...

Браво! Невяна Владинова с бронз на топка на световното в Пезаро

Звездата на българската художествена гимнастика Невяна Владинова завоюва първия си орден от международно състезание. На шампионата на планетата в Песаро родната прелест заслужи бронз във финалите на топка. Владинова получи за композицията си оценка 17,950 и зае трето място. Златото взе рускинята Арина Аверина, а на второ място се подреди нейната сестра Дина Аверина.

Невяна изигра по прелестен метод съчетанието си, което се хареса както на публиката, по този начин и на съдийките. За възпитаничката на Бранимира Маркова това е първо отличие от международно състезание.
Източник: novini.bg