Защитникът на Монтана Давид Кики игра цял мач за Бенин

...

Защитник на Монтана титуляр за Бенин при загуба от Нигерия

Защитникът на Монтана Давид Кики игра цялостен мач за Бенин при домакинската загуба с 0:1 от Нигерия в квалификациите за Купата на африканските народи. Той получи жълт картон при започване на второто полувреме. Футболистите на Бенин към този момент допираха скъпоценната точка, когато в четвъртата минута на добавеното време бяха шокирани от нападателя на Генк Пол Онуачу. Бенин гостува на Сиера Леоне в съдбоносен мач за класиране на финалите на шампионата на 30 марта. По-рано през днешния ден Лесото и Сиера Леоне приключиха наедно 0:0 и точка щеше да бъде задоволителна на "катериците " да се класират за финалите. С триумфа "орлите " си осигуриха първото място в групата с 11 точки. Бенин е втори с 7 точки, а Сиера Леоне е трети с 4. Лесото е с три пункта.