загуби с 1:2 като домакин от Хебър в среща от

...

Хебър обърка Локо Пловдив с гол в 101-ата минута

загуби с 1:2 като хазаин от Хебър в среща от 22-ия кръг. Победният гол за отбора от Пазарджик падна в 101-ата минута.

Черно-белите поведоха в резултата още в 6-ата минута посредством Христо Иванов, който вкара добавка от близко. В началото на втората част отборът на Любослав Пенев възвърне равенството посредством Марк-Емилио Папазов. Той засече центриране на Цонков. В 11-ата минута от добавеното време Хебър стигна до триумфа с гол на Шейх Сенгор.

Преди това – в 57-ата минута, гол за Локомотив, дело на Димитър Илиев, не беше зачетен поради засада. Три минути по-късно в началото отсъдена дузпа за домакините беше анулирана след интервенция на ВАР. Черно-белите приключиха срещата в понижен състав – Ангел Лясков получи втори жълт картон и надлежно червен картон в осмата минута от добавеното време.

След провалянето Локомотив остава с 41 точки на четвърто място в класирането. Хебър събра 23 точки и изпревари Локомотив София, като се качи на 12-ото място.
Източник: flashnews.bg