За русенския тим остава утехата, че направи опит да се

...

Дубълът на Дунав падна с 0:3 от Черноломец Попово

За русенския отбор остава утехата, че направи опит да се опълчи на един от мощните тимове в групата

Дубълът на русенския отбор " Дунав " падна с 0:3 от " Черноломец " Попово в домакинска среща на стадион " Дунав " пред 150 фенове.

Първият гол бе вкаран от Беадир Беадиров в 30-та минута, Тихомир Кънев вкара от дузпа в 85-та минута, а третият гол бе единствено след две минути, а голмайстор Йордан Иванов.

Първото полувреме беше равностойнно без кой знае какви положения и пред двете порти, само че първи шанса да вкарат имаха гостите. Грешка в отбраната на Дунав бе употребена от играчите в алено и Беадир Беадиров откри от близко, оповестиха от ФК Дунав.

Малко по-късно Славчев насочи тежък удар от границата на наказателното поле, само че Дани Николов мазета. Второто полувреме започва още веднъж равностойно. Нашите момчета имаха няколко положителни опита към вратата на поповчани, само че без чисто състояние. Може би най-чистата обстановка бе след пробив отдясно и пас по земя, само че нямаше кой да засече прострелното центриране. В самия завършек на мача пристигна и развръзката, нарушаване в наказателното и дузпа за гостите, която Тихомир Кънев вкара с лекост в 85-ата минута. Възпитаниците на Илиян Памуков стигнаха и до трети гол 2 минути по-късно с прехвърлящ удар на Йордан Иванов.

За " Дунав " остава утехата, че направи опит да се опълчи на един от мощните тимове в групата.
Източник: dunavmost.com