За първи път от няколко години Пазарджик имаше отново представител

...

Папазов с пълни 90 минути за Левски срещу ЦСКА

За първи път от няколко години Пазарджик имаше още веднъж представител в отбора на Левски в дербито против ЦСКА, приключило с победно 3:2 за „ алените ”.

Пълни 90 минути за Левски записа 16-сет годишния централен защитник Томислав Папазов, който партнираше на Аймен Белаид в центъра на „ синята ” защита.

В мач по-скоро за авторитет ЦСКА взе 3-те точки след гол в 90-ата минута, като по този метод заплаши присъединяване на " сините " в баража за Лига Европа.

Рубен Пинто се трансформира в воин с попадението си в последната минута. Преди това Рафаел Енрике (19-та) и Кристиан Малинов (57-ма) даваха два пъти задатък " алените ", само че Паулиньо (34-та) и Станислав Костов (78-ма) изравняваха.

Епизод № 6 от конфликта сред " сини " и " червени " даде доста страсти и цели пет гола, което се случва за първи път през тази акция.

Източник: marica.bg