За Франция няма нищо по-вкусно от победа над английските най-добри

...

Франция побеждава Англия с драматична дузпа в последната минута във финала на Шестте нации

За Франция няма нищо по-вкусно от победа над британските „ най-хубави врагове “ в Шестте народи. Особено когато става въпрос за последната минута на завладяващо съревнование.

Французите съумяха да вземат един вечно в събота, откакто Томас Рамос извърши дузпа от 50 метра, с цел да донесе на тима си победа с 33-31 в Лион. Резултатът над горчивия противник Англия подсигурява, че Франция приключи шампионата на второ място след Ирландия.

След заекващо и безвкусно начало на шампионата, помрачено от неравномерна загуба от Ирландия и щастливо тъждество против Италия, Франция последва стремглавата си победа в Уелс предишния уикенд с още едно солидно и дисциплинирано показване в Лион.

Ирландия завоюва поредни трофеи от Шестте народи с минимална победа над храбрия Шотландия

Французите вкараха три опита – един по-малко в сравнение с Англия – и съумя да отвърне на удара, откакто Англия изостана при започване на второто полувреме, с цел да поеме контрола на...