Юношите старша възраст на Черно море постигнаха успех с 2:0

...

Черно море с нов успех в Елитната група до 19 години

Юношите старша възраст на Черно море реализираха триумф с 2:0 при гостуването си на Дунав Русе в мач от 20-ия кръг на Елитната група до 19 години. Попаденията за “моряците ” осъществиха Данаил Димов и Антоан Вълчев в границите на една минута през втората част. В 68-ата минута Димов се разписа от директен свободен удар, а в 69-ата Антоан Вълчев направи 2:0. Димов лиши топката от противника незабавно след осъществяването на центъра за първия гол и изведе Вълчев самичък против вратаря, който осъществя втория гол в мача.

“Владеехме топката през по-голямата част на дуела. На маломерния неестествен терен и поради мощния вятър в Русе не ни се получаваше играта. През втората част показахме темперамент и справедливо победихме ”, сподели треньорът на Черно море Мартин Христов.

В идващия кръг Черно море приема Марек, само че към момента няма точна дата и час на дуела от 21-вия кръг на Елитната група до 19 години.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Дамян Дамянов, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов (80-Христо Иванов), Лъчезар Йорданов (62-Павел Георгиев), Данаил Димов, Александър Георгиев (55-Велислав Василев), Антоан Вълчев (80-Иван Иванов), Денислав Ангелов

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html