Юношите на ЦСКА до 16 години взеха минимална преднина от

...

ЦСКА U16 с минимална победа в турнира за Купата на БФС

Юношите на ЦСКА до 16 години взеха минимална преднина от 1:0 над ОФК Спартак (Плевен) в първи полуфинал за Купата на БФС в тази възраст. В другата среща преди финала Септември (София) и Левски завършиха 1:1 на стадиона на 57-о учебно заведение. Реваншите ще се играят другата сряда, 11-и май.

На терена на ВТУ Тодор Каблешков " алените " стигнаха до триумфа с помощта на попадението на Христослав Ячев в 13-ата минута. През по-голямата част срещата младите армейци имаха напълно леко преимущество в играта, само че още голове по този начин и не паднаха. 30 минути преди края на срещата Стоил Малинов в профил с червен картон Мартин Трифонов, който падна в наказателното поле и съдията реши, че е симулирал.

Въпреки численото неравноправие, Спартак (Плевен) не пусна нов гол, само че и нямаха кой знае какви благоприятни условия да изравнят.
 Юрген Матей: Голямо име е Пардю, работя крепко всеки ден, само че травмата ми не е лека