Втородивизионният Витоша Бистрица поднесе една от сензациите още на 1/16-финалите

...

Витоша Бистрица поднесе една от сензациите на 1/16-финалите на Купата на България

Втородивизионният Витоша Бистрица сервира една от сензациите още на 1/16-финалите на шампионата за Купата на България, откакто надигра елитния Ботев Враца с 1:0 и гол пристигнал в последната минута на постоянното време.

Тимът на Даниел Моралес бе по-активният през целия дуел, само че по този начин и не съумя да преодолее противниковия пазач. Браян Переа осъществя четвърт час преди края на срещата, само че голът му бе анулиран поради засада.

Домакините получиха опция да изпълнят дузпа в 90-ата минута, откакто Християн Димитров бе фаулиран в наказателното поле, а основният арбитър не се поколеба да уточни бялата точка.

Кристиян Кочилов се нагърби с 11-метровия углавен удар и невъзмутимо прати топката в мрежата на Ботев Враца.

Витоша ще играе с Локомотив София на осминафиналите. Мачът е на 28 ноември (понеделник) от 12:00 часа на стадиона в квартал „ Надежда “.