Вторият отбор на Септември София разби Славия София II в

...

Септември II разби Славия II в Трета лига

Вторият тим на Септември София разруши Славия София II в Югозападната Трета лига! За играчите на Иван Гешев това беше първа победа, като досега имаха 2 равенства и 2 загуби на сметката си!

„ Септемврийци “ се постановиха с 4:1 над гостите, като преобладаваха напълно на терена през целият дуел! Захари Атанасов откри резултата в 18′ минута, а в 28′ минута Кристиян Атанасов от „ белите “ си означи автогол, след центриране на Георги Иванов и рикошет след удар на Андрей Дудоленски! През втората част, Септември продължи да желае успеха повече и закономерно в 83′ минута Виктор Зоров означи трето попадение! В 88′ минута Славия върна един гол посредством Борис Димитров, а единствено минута по – късно още веднъж Зоров оформи крайното 4:1!

С днешната победа Септември II се изкачи на седмо място в класирането, а в идващия кръг гостува на Марек Дупница!

Състав: Илиев, Иванов, Спасов, Тонов, Атанасов, Зоров, Тафраджиев, Гюров, Дудоленски, Калинов, Филипов – к.
Източник: novinata.bg