Вторият отбор на Локомотив постигна победа в поредния кръг от

...

Дубълът на Локо с класика над Карнобат

Вторият тим на Локомотив реализира победа в следващия кръг от Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Христо Златински надделяха с 3:0 Карнобат на стадион “Пловдив ”.
Прочетете още
В 11-ата минута Локомотив поведе в резултата. Мартин Хайдаров получи на границата на наказателното поле, триково се завъртя и с обмислен шут в горния десен ъгъл откри за 1:0. В 60-ата минута “черно-белите ” удвоиха своята преднина. Многоходова композиция приключи с попадение на Даниел Маджаров за 2:0. Крайното 3:0 бе завършено в 75-ата минута. Иван Узунов с акуратен изстрел от отдалеченост постави точка на разногласието. “Черно-белите ” имаха и редица още положения в хода на дуела на стадион “Пловдив ”.

Локомотив 2 е на 13-то място с 34 точки, а Карнобат е 14-ти с 33 точки.

В идващия кръг Локомотив II гостува на Розова котловина в Казанлък.

Локомотив 2:  Берк Алимоллов, Божидар Костадинов, Видол Сейменски, Мерт Салим, Пламен Петров, Мартин Хайдаров, Алекс Местов, Кръстьо Банев, Тодор Нейчев, Васил Църцев, Виан Станков

Карнобат:  Роман Васенев, Митко Стойков, Златко Ненов, Ясен Тузаков, Хайри Саралиев, Габриел Енергиев, Ивайло Стойчев, Даниел Стаматов, Ненко Петров, Енгин Мустафа, Мартин Димитров
Източник: trafficnews.bg