Всички 500 билета, които бяха заявени авансово за гостуването в

...

Феновете на ЦСКА изкупиха билетите за гостуването на "Осиек"

Всички 500 билета, които бяха декларирани предплатено за гостуването в " Осиек ", са разпродадени, оповестиха от ЦСКА на формалния си уебсайт. В първата среща от втория квалификационен кръг на Лига Европа " алените " победиха с 1:0, а реваншът в Хърватия е в четвъртък от 21:30 часа и ще бъде излъчен онлайн по bTV Action, както и без регистрация на уеб страницата btvnovinite.bg.
" Осиек " против ЦСКА - директно по bTV Action и на уеб страницата btvnovinite.bg Решителният мач е в четвъртък (1 август) от 21:30 ч.
В деня на мача на стадиона ще бъдат пуснати в продажба още 200 билета от полагащата се квота за българските почитатели. Домакините са подготвени да обезпечат още 30-50 пропуща в допълнение, в случай че всичко преди срещата като атмосфера и държание бъде в границите на естественото, се споделя още в известието на " алените ".

Източник: btvnovinite.bg