Волов надигра Устрем (Дончево) с 4:0 в Шумен. Двубоят е

...

Волов с изразителна победа

Волов надигра Устрем (Дончево) с 4:0 в Шумен. Двубоят е от десетия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужена наслада за домакините. Те превъзхождаха противника през целия мач. Защитник се размина с топката, Михаил Кирилов я пое очи в очи с вратаря и го трансферира за 1:0 в 9-ата минута.
 Устрем (Дончево) отива в Шумен за победа Устрем (Дончево) отива в Шумен за победа
В 27-ата настана блъсканица пред голлинията на гостите и Ивелин Василев удвои преднината на шуменския отбор. Той подаде пред празната врата и капитана Симеон Савов осъществя третото попадение в 72-ата минута. Малко по-късно, Василев осъществя от фаул за окончателното 4:0. Още благоприятни условия за гол сътвориха футболистите на Волов.