Волейболистите на САЩ избягнаха втори провал в мъжката Световна купа,

...

Волейболистите на САЩ обърнаха Италия в мач от мъжката Световна купа

Волейболистите на Съединени американски щати избягнаха втори неуспех в мъжката Световна купа, обръщайки аварийния състав на Италия с 3-1 гейма. Американци, които са от дребното отбори, употребяващи титулярите си в влиятелната конкуренция изгубиха през вчерашния ден от отслабения тим на Аржентина с 2-3 гейма.
 Бразилия стартира с летящ старт присъединяване си в Световната купа

" Селесао " разгроми Канада в първия си мач

Младите италианци започнаха доста мощно и взеха първия гейм. В края му наставникът на Съединени американски щати Джон Спероу опита да изнерви съдиите след поредност от кавги. След това американците водени от Матю Андерсън и Аарън Ръсел, приключили с по 16 точки постановиха превъзходството си завоюваха безапелационно идващите елементи. Та забиха общо 13 аса, до момента в който италианците се отличиха единствено с 3 директни точки в целия мач. Вчера Скуадра Адзура не можа да вземе гейм против домакина Япония и сподели, че няма упоритости за челно класиране в шампионата.
 Снимка 445689
Източник:

Без загуба не престават Египет, Аржентина и Русия, които не влизат в сметките за първото място. " Фараоните ", озорили доста нашите воелйболисти на олимпийската подготовка във Варна изненадаха мощния състав на Иран и се постановиха 3-1 гейма.

Младите руснаци, които вземат участие в шампионата изгубиха първите два гейма против Канада, само че след доста борба обърнаха мача до 3-2. Аржентинците, откакто през вчерашния ден победиха Съединени американски щати, през днешния ден имаха усложнения с най-слабия тим в шампионата Тунис и изгубиха един гейм.

В късните мачове любимците Бразилия и Полша ще играят надлежно с Австралия и Япония.