Виктори БК София при мъжете и БСК Пазарджик при жените

...

Виктори БК София при мъжете и БСК Пазарджик при жените станаха шампиони на Държавното отборно първенство по бадминтон

Виктори БК София при мъжете и БСК Пазарджик при дамите станаха първенци на Държавното отборно състезание по бадминтон, което се организира в зала " Европа " в столицата.

При дамите състезателките на БСК Пазарджик реализираха три победи на финалите, откакто се постановиха над Виктори БК София с 3:2, над шампионките от предходната година БК Левски Люлин с 4:1 и над КФВС Атлет (Първомай) с 5:0.

Отборът от Пазарджик е в състав Стефани Стоева, Габриела Стоева, Гергана Павлова, Добринка Смилянова и Рая Пашова.

На второ място е Виктори БК София, третата позиция зае БК Левски Люлин, а четвърти е КФВС Атлет (Първомай).

При мъжете Виктори БК София също записаха три победи на финала - над БК Ракет Спийд (София) с 3:2, над БК Левски Люлин София с 3:2 и над СКБ Стара Загора с 3:2.

Тимът е в състав Иван Русев, Мартин Хлебарски, Стилиян Макарски, Иван Димитров, Красимир Тодоров, Евгени Узунов и Александър Петров.

На второ място е БК Ракет Спийд София, бронзовите медали завоюваха БК Левски Люлин, а четвърти са СКБ Стара Загора.