Ветераните на Ботев се класираха за финала на държавното първенство.

...

Ботев е на финал при ветераните! Канарчетата излизат срещу Бойко Борисов на Колежа

Ветераните на Ботев се класираха за финала на държавното състезание. „ Жълто-черните “ победиха Черно море с 2:0 в полуфинала, който се игра в четвъртък на безпристрастен терен – на стадиона в Карнобат. Първата част приключи без голове. Стоил Фърцов даде преднина на пловдивчани в 70-та минута с красиво воле. Даниел Божков от дузпа постави точка на разногласието.

На финала Ботев ще срещне Витоша (Бистрица) с Бойко Борисов в състава си. Има огромна възможност финалната среща в шампионата за ветерани да се играе на стадион „ Христо Ботев “ в Пловдив.

БОТЕВ (ветерани):  Васил Кузманов, Атанас Зангаров, Николай Домакинов, Недко Миленов, Зарко Гогов, Костадин Койчев, Стоил Фърцов, Веселин Минев, Иван Добревски, Иван Караманов, Александър Стойчев

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.