Във форма Айвън Тоуни порази отново, след като Брентфорд спечели

...

Айвън Тоуни отново в целта при победата на Брентфорд срещу Уулвс

Във форма Айвън Тоуни порази още веднъж, откакто Брентфорд завоюва заслужена победа при Уулвс.

Трети гол в четири мача след завръщането на нападателя от неговата възбрана за нарушение на разпоредбите за залагания докара до победа с 2-0 в Molineux след удар с глава на Christian Norgaard през първото полувреме.

Пчелите завоюваха едвам третата си победа в 12 мача от Висшата лига и си отмъстиха за 4-1 на Wolves победа през декември и ги изхвърлиха от ФА Къп предишния месец.

Педро Нето два пъти удари гредата, а Крейг Доусън беше анулиран гол заради засада, само че Уулвс не съумяха да отбележат на Молиню в лигата за първи път за една година.

Брентфорд се изкачи до 14-то място след първа победа като посетител от октомври, с Уулвс 10-ти, след победа, която трябваше да е по-голяма.

Гостите пропуснаха няколко положения, започвайки след 11 минути, когато Серхио Регилон се възползва от неверно подаване на Хосе Са, с цел да остави Нийл Маупай единствено с вратаря, само че Са се изкупи.