Варненският Комодор претърпя минимална загуба като гост от Ботев 2000

...

Варненският „Комодор” с минимална загуба във Враца

Варненският „ Комодор ” претърпя минимална загуба като посетител от „ Ботев 2000 ” – с 12:13 (в обособените елементи 2:3, 6:7, 10:10, 12:13), в дуел от третия квалификационен кръг от държавното състезание по водна топка при мъжете. Домакините от Враца се поздравиха с триумф след осъществена дузпа в последните 10 секунди от мача.

Още от 4-ата минута на първата част варненци играха с човек по-малко поради осъществено жестоко нарушаване.

„ Докрая на мача още трима наши състезатели бяха отстранени поради персонални нарушавания. В отбрана отстъпвахме пред противника. Предстои ни посещение на „ Славия ”, в което ще бъдем безкомпромисни и ще търсим реабилитация след позволената загуба. Мачът е в София на 25 ноември, ще играем в цялостен състав ”, разяснява Константин Бурназов.

Голмайстор за „ Комодор ” (Варна) е Георги Найденов, който осъществя 4 попадения, за домакините от Враца с 5 гола се регистрира Митко Начев.

В дуела против „ Ботев 2000 ” (Враца) комодорци играха в състав: Иван Дараданов, Константин Бурназов, Васил Момчилов, Живомир Добрев, Добромир Вълев, Никола Коев, Ангел Георгиев, Ради Лазаров, Богдан Траянов, Владимир Станков, Алекс Иванов, Георги Найденов, Младен Димитров.
Източник: moreto.net