В истински спектакъл се превърна първата среща от 19-тия кръг

...

Спектакъл в Пловдив! Впечатляващ Ботев разби Локомотив в трилър с 6 гола

В същински театър се трансформира първата среща от 19-тия кръг на efbet Лига! Локомотив (Пловдив) загуби вкъщи от Ботев (Враца) с 2:4!

Двата отбора изиграха страховит мач, а първият гол падна в 10-а минута, когато врачани получиха дузпа! Дориан Бабунски бе прецизен и изведе гостите напред в резултата.

Митко Илиев възвърне равенството в 34-а минута, само че две минути преди края Юлиан Ненов още веднъж изведе Ботев напред с хубав гол.
 Снимка 556867
Източник:

Голеадата продължи и през втората част, когато още веднъж станахме очевидци на 3 попадения. Дориан Бабунски означи втория си гол в мача единствено 3 минути след подновяването на играта, а Георги Минчев върна интригата в 56-а.

Точка на разногласието постави Илия Миланов, който се разписа с глава след осъществяване на корнер от Юлиан Ненов!
 Снимка 556866
Източник:

С успеха врачани събраха 19 точки в актива си и се изкачиха на 10-то място в класирането, а Локомотив остава на 6-та позиция с 25 т.