Унион Берлин и Реал Мадрид играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Унион Берлин - Реал Мадрид 0:0, греда за белите

Унион Берлин и Реал Мадрид играят при резултат 0:0 в финален мач от груповата фаза на Шампионска лига. Срещата на процедура е без значение за „ белите “, които са непоклатими на върха в група С с цялостен актив от 15 точки. Германците обаче имат късмет за третата позиция, която да ги прати в Лига Европа.

Дуелът стартира в 22:00 часа и може да я наблюдавате минута по минута на Gong.bg .

След единствено няколко секунди игра Унион можеше да поведе. Кевин Беренс стреля от воле от непосредствена непосредственост и единствено рефлексът на Кепа Арисабалага избави " лос меренгес " от попадение. Съвсем малко по-късно фал против испанския вратар предотврати съвсем сигурен гол във вратата му.

Реал се окопити и незабавно отвърна също с чисто състояние. Белингам сътвори хубава солова акция, само че от немного огромен ъгъл не съумя да преодолее вратаря на Унион, стреляйски в обсега му.

В 16-ата минута пък центриране на Гарсия с безупречно центриране откри Хоселу, който стреля с глава, само че удари напречната греда на домакините.
LIVE / Унион Берлин - Реал Мадрид 0:0

Унион Берлин:  Фредерик Рьонов, Паул Якел, Робин Кнохе, Диого Лейте, Жером Русийон, Яник Хаберер, Рани Кедира, Йосип Юранович, Кевин Фоланд, Робин Госенс, Кевин Беренс

Треньор: Ненад Биелица