Унгарският МОЛ Види с Георги Миланов в състава си продължава

...

Георги Миланов и МОЛ Види продължават напред в Лига Европа

Унгарският МОЛ Види с Георги Миланов в състава си продължава във втория квалификационен кръг в Лига Европа.
Унгарците отстраниха черногорския Зета Голубовци, като на процедура си свършиха работата още преди седмица, когато завоюваха с 5:1 като посетител. Тази вечер дуелът в Унгария приключи 0:0, като треньорът Марко Николич остави главните футболисти да почиват и разчиташе на играчи, които рядко влизат в игра. Миланов също стартира от скамейката и влезе в игра в 63-ата минута, когато размени Мате Паткай.

Четвърт час преди края гостите останаха с мовек по-малко, откакто Джордже Вукчевич получи втори жълт картон. Миланов и съотборниците му обаче не съумяха да се възползват и по този начин дуелът приключи без маркиран гол и победител.

В първата среща българинът игра доста мощно, като се отличи с три асистенции. Лига Европа 1 кръг, четвъртък 18 юли  ФК Види 0:0краен резулат  Зета