Унай Емери поздрави Оли Уоткинс, след като отбеляза превъзходен изравнителен

...

Унай Емери похвали „силния“ Оли Уоткинс след късното изравняване в Борнемут

Унай Емери поздрави Оли Уоткинс, откакто означи великолепен изравнителен гол в 90-ата минута, с цел да избави равенството 2-2 в Борнемут.

Уоткинс беше извърнат обратно, когато кимна при центриране на резервата Муса Диаби, когато Вила два пъти пристигна откъм гърба, с цел да избави част от плячката.

Босът на Вила Емери сподели: „ Той е мощен. Когато се усеща добре физически, той може да играе мачове поред, както играем ние.

„ Това е доста добра точка. Много съм удовлетворен от представянето.

„ Трябва да изградим тим и се пробвам да дам късмет на всеки.

„ Те би трябвало да се усещат значими и да играят с личността си и да получат по-силен, освен първите 11, само че и съставът. “

Борнемут поведе в 10-ата минута посредством акуратен свършек на Антоан Семеньо, откакто Диего Карлос играеше прекомерно повърхностно откъм гърба и подаде топката право на Райън Кристи.

Вила изравни в 20-ата минута, когато Леон Бейли овладя топката от дясното крило, преди да влезе с левия си крайник и да се извие в далечния...