Удинезе и Лече завършиха 1:1 в мач от деветия кръг

...

Удинезе и Лече не излъчиха победител в мач от Серия А

Удинезе и Лече приключиха 1:1 в мач от деветия кръг на италианската Серия " А ". Така домакините от Удине не престават да нямат победа в шампионата, като това бе шестото им тъждество.

Удинезе въпреки всичко съумя да поведе в резултата с гол от дузпа на французина Флориан Товен в самото начало на второто полувреме. Лече обаче изравни резултата с попадение на Роберто Пиколи в 83-ата минута, който се възползва от асистенция на Никола Сансоне.

Удинезе остава на нежеланото 17-о място в класирането с 6 точки, до момента в който Лече е на десета позиция и към този момент има в актива си 13 точки, като по този индикатор се изравни в Лацио.
 В Италия започнаха следствие и против журналиста, оповестил имената на залагащите футболисти