ТУСЪН, Аризона (AP) — Калеб Лав отбеляза 20 точки, Пеле

...

Лав отбелязва 20 точки, номер 12 Аризона побеждава USC с 82-67 за последната си победа

ТУСЪН, Аризона (AP) — Калеб Лав означи 20 точки, Пеле Ларсон добави 13 и номер 12 победи Аризона Южна Калифорния 82-67 в сряда вечер за още една връщаща се победа под управлението на треньор Томи Лойд.

След загуба от три точки във Вашингтон Стейт, Уайлдкатс (13-4, 4-2 Pac-12 ) преодоля съвсем седемминутен интервал без гол от игра, с цел да поведе с 10 на полувремето и го усили до 19 в средата на второто полувреме.

Аризона имаше втора поредна по-лоша пукотевица вечер, поразявайки 40% от поле, само че вкара 22 точки от втори късмет след 21 битки в нахлуване. Wildcats са с 15-0 след загуба под управлението на Lloyd и завоюваха 13 от последните си 14 мача против USC в McKale Center.

Троянците (8-10, 2-5) дойдоха в пустинята в серия от две загуби и пропуснаха своите двама най-хубави голмайстори. Boogie Ellis отпадна за втори следващ мач заради травма на ръката, а стражът на първокурсника Isaiah Collier претърпя интервенция на ръката предходната седмица.