ЦСКА срази шампиона Нефтохимик и гони Хебър на върхаВолейболният ЦСКА

...

ЦСКА срази шампиона Нефтохимик и гони Хебър на върха

ЦСКА съкруши първенеца Нефтохимик и гони Хебър на върха
Волейболният ЦСКА не остави никакъв късмет на първенеца Нефтохимик и го разгроми с 3:0 гейма в най-интересния мач от кръга, изигран в столичната зала "Васил Симов". Момчетата водени от Александър Попов затвориха обособените елементи на -19, -22, и -23 точки и не престават да "дишат във врата" на водача Хебър Пазарджик, който по-късно през днешния ден приема Дунав Русе.

Това бе шести триумф за "червените" от седем мача и те събират 18 точки колкото има и Хебър на първата позиция. Шампионът от Нефтохимик пък стартира нерешително сезона и е с баланс четири победи и три провали, което му отрежда краткотрайната четвърта позиция с 12 точки.

В идващия кръг ЦСКА гостува на Марек в Дупница в опит да продължи победната си серия до момента в който Нефтохимик приема вкъщи в Бургас вицешампиона Монтана. Двубоите са идната седмица. /БГНЕС
Източник: bgnes.com