ЦСКА спечели с 3:1 като гост на Пирин Благоевград в

...

ЦСКА зарадва Крушчич с успех срещу "Пирин" Благоевград

ЦСКА завоюва с 3:1 като посетител на " Пирин " Благоевград в другарски мач. " Червените " зарадваха новия си треньор Милош Крушчич с голове на Евандро в 10' и 52', както и на Пламен Гълъбов в 30', а за втородивизионния отбор прецизен бе Брадли Меледже в 21'.

" Армейците " бяха по-добрият тим на терена през първата част и поведоха с попадение на Евандро, само че Брадли Меледже възвърне равенството, възползвайки се от неточност в " алената " защита. Гостите въпреки всичко си върнаха задатъка след половин час игра, когато Пламен Гълъбов се разписа на празна врата.

ЦСКА бе по-активен и през втората част, а крайното 3:1 оформи Евандро, откакто преди този момент вратарят на " Пирин " отби удар с глава на Раул Албентоса.

Така " алените " загряха за гостуването си на " Локомотив " Пловдив идната събота при подновяването на шампионата.

ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 2. Стойчо Атанасов, 25. Раул Албентоса (к), 28. Пламен Гълъбов, 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 3. Жеферсон, 10. Евандро, 7. Денис Давидов, 9. Тони Уот

Резерви: 1. Илия Шаламанов (в), 24. Нуно Томаш, 8. Греъм Кери, 27. Асен Дончев, 11. Андрей Йорданов, 29. Христо Панчев, 4. Емил Ценов
Източник: btvnovinite.bg