ЦСКА спечели нова победа в първенството, този път с 1:0

...

Няма такива снимки на тартора на ЦСКА! Вижте как Кюстендилеца плени колан и скочи да бие с него петима пловдивчани

ЦСКА завоюва нова победа в шампионата, този път с 1:0 над Локомотив в Пловдив. Единственото попадение вкара Кирил Десподов.

Срещата беляза нов апотеоз в съдийския геноцид против ЦСКА. През второто полувреме бе анулиран редовен…автогол на Локомотив от съдията Ангелов.

Ексцесиите в края на първата част пък белязаха този мач. Тогава провокация на домакините, плюс учудващо изчезнала полиция доведоха до пердах на пистата сред двете агитки.

Той също бе извоюван от столичани, а основно настоящо лице бе Иван Велчев. Кюстендилеца плени колан на един от пловдивчаните и по-късно съвсем самичък изтика цялата агитка на домакините чак до служебния вход, налагайки я с колана!

loading... #SC_TBlock_381491 a { font-family: Roboto!important; }
Източник: 7dnisofia.bg