ЦСКА 1948 разгласи публична разлъка с оперативния шеф Стойчо Младенов, основния методист проф. Бисер Цолов и шефа на ДЮШ Методи Деянов. Преди няколко дни спортният шеф Кирил Котев също напусна алените. Това.

„ Всички в ЦСКА благодарим на тримата за всеотдайната им работа и им желаем бъдещи триумфи! Вратите в ЦСКА са постоянно отворени за тях! “, написаха от ЦСКА 1948.

Стойчо Младенов е част от клуба от лятото на 2022 година Тогава той съобщи, че завършва с треньорската специалност, и назова новата си работа „ първата страница от новия живот в спорта “.

В последния месец ЦСКА 1948 и с трима от титулярните си футболисти. Елитон отиде в турския Гьозтепе,, а Симеон Петров – в Шльонск Вроцлав.

Иначе през днешния ден алените изиграха първата си контрола през зимата. Мачът против втородивизионния Добруджа в Несебър приключи 1:1. Резултатът беше открит в 62-рата минута от Антонио Вутов, който се разписа с удар с воле. Добруджа изравни четвърт час преди края посредством Преслав Йорданов. В игра за алените след дълго неявяване се завърна Джонатан. Последният мач на бразилеца беше против Арда на 5 април предходната година.
Източник: flashnews.bg