Цървена звезда записа първа победа в груповата фаза на Шампионската

...

Цървена звезда стигна до първа победа в Шампионската лига след късен обрат

Цървена звезда записа първа победа в груповата фаза на Шампионската лига. " Звездашите " се постановиха с 3:1 над Олимпиакос на " Мала Маракана ".

Така сръбският първенец излезе на второ място в своята група с 3 точки. Лидер е Байерн с 6.

Гърците откриха резултата в 37-ата минута, когато Рубен Семедо се възползва от неточност на Милан Борян и откри резултата.

В 58-ата минута Бензия остави гостите с човек по-малко, откакто получи втори жълт картон.

Звезда ведна упражни напън и влезлият като запаса Вулич изравни в 63-ата минута.

В 82-ата минута сърбите имаха искания за дузпа за игра с ръка, само че след консултация с ВАР такава не беше отсъдена. Така се стигна до 87-ата минута, когато след изпълнен от Марин корнер над всички се извиси Милунович и донесе обрата за домакините.

В добавеното време Ричмънд Боаки вкара за крайното 1:3 след центриране от корнер на Марин.