Треьнорът на Левски Делио Роси остана доволен от победата с

...

Делио Роси: Ще работим върху играта с топката и върху защитата

Треьнорът на Левски Делио Роси остана удовлетворен от успеха с 2:0 над Дунав в първия му формален мач отпред на “сините”. Наставникът се радва, че футболистите са почнали да възприемат неговите условия, над които са работили през седмицата. Освен това наставникът добави, че отсега нататък ще обърне повече внимание върху работата с топка и върху отбраната.

“Доволен съм от момчетата. Благодаря им, че извършиха моите инструкции и победихме. Само от пет дни съм треньор и считам, че добре се показаха и направиха това, което желая от тях. През първото полувреме не атакувахме добре. През втората част бяхме по-компактни и по тази причина успяхме. Съперникът не ме изненада, само че мен повече ме интересуваше нашата игра и дали футболистите ще възприемат това, което тренирахме през седмицата. Занапред ще работим над играта с топка и над отбраната. Младите би трябвало да играят, когато тимът е сработен, с цел да не прегорят. Не знам до каква степен ще стигне Левски. Това е единствено един мач, ще продължим да работим”, съобщи Роси.
Източник: novini.bg