Треньорът на Торино Иван Юрич също претендира за неотсъдена дузпа

...

Иван Юрич: На светлинни години сме от желаното, но дузпа имаше

Треньорът на Торино Иван Юрич също претендира за неотсъдена дузпа в интерес на отбора му при равенството 1:1 с Интер.

“Биковете ” поведоха с гол на Бремер в 12-ата минута. В края на първата част при противоречива обстановка можеше да се стигне до присъждане на дузпа в интерес на Торино и по този начин мачът да бъде решен, само че реферите и ВАР подминаха ситуацията.
 Интер се добра до точка в Торино Интер се добра до точка в Торино
Така с гол на в добавеното време се избави от загуба. “През първото полувреме играхме доста добре, пропуснахме два шанса, само че въпреки всичко отбелязахме.

Трябваше да има дузпа за нас. След паузата темпото ни спадна. Доста от момчетата изкараха грип през седмицата и не бяха изцяло възобновени.

Срещу Белоти не беше отсъдена чиста дузпа. Това е необяснимо. Никой не разбра за какво беше пропусната, само че надали забърканите ще се опитат и да обяснят обстановката. Това изцяло унищожи мача, в който ние можехме да водим с 2:0 ”, разяснява Юрич.